- Pakket
- laatste items
90
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 90 stuks.
.Koop het met
125uses
7781-20
20 Stuks
13, 26€
0,663€/Herbruikbare
Op voorraad.
9059-150
150 Stuks
30, 42€
0,203€/Airlaid
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø23cm |
| Ontwerp | Extra Stiff |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø23 cm |
| Vorm | Rond |
| Wegwerp | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 90 |
110683-50-10
500 Stuks
76, 75€
0,154€/Suikerriet
Op voorraad.
12643-50-10
500 Stuks
102, 08€
0,204€/Suikerriet
Op voorraad.
12646-50-10
500 Stuks
102, 08€
0,204€/Suikerriet
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord