- Pakket
- laatste items
120
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 120 stuks.
.Koop het met
4351-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
5994-144
144 Stuks
-20% 9, 22€ Normale prijs 11,52 €
0,064€/Cocktailprikkers
Op voorraad.
125uses
7777-20
20 Stuks
13, 26€
0,663€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7780-20
20 Stuks
13, 26€
0,663€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7781-20
20 Stuks
13, 26€
0,663€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7782-20
20 Stuks
13, 26€
0,663€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø19cm |
| Ontwerp | Extra Stiff |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø19 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 120 |
110682-50-12
600 Stuks
55, 99€
0,093€/Suikerriet
Op voorraad.
12642-50-12
600 Stuks
80, 36€
0,134€/Suikerriet
Op voorraad.
12645-50-12
600 Stuks
80, 36€
0,134€/Suikerriet
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord