- laatste items
De prijs is voor een pak van 30 stuks.
.Accessoires
Koop het met
70001-1
1 Stuks
35, 39€
35,393€/Papieren
Op voorraad.
4800-50
50 Stuks
8, 86€
0,177€/Papieren
Op voorraad.
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7822-3
3 Stuks
7, 53€
2,509€/Plastic
Op voorraad.
8501-1
1 Stuks
-20% 6, 54€ Normale prijs 8,18 €
6,544€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø22cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø22cm |
| Bodemdiameter | 17,5 cm |
| Bovenste diameter | 22 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 1,6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 12 gr |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 30 |
Productrecensies / vraag en antwoord