- laatste items
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Koop het met
34008-125
125 Stuks
50, 09€
0,401€/Folie
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø25cm |
| Ontwerp | Plus |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 25 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 100 |