Ronde aluminium container van 1900ml. Vooral geschikt om kip mee te nemen.
Accessoires
Koop het met
34017-125
125 Stuks
-15% 16, 46€ Normale prijs 19,36 €
0,132€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
In de moderne culinaire wereld gaat het kiezen van de juiste verpakking verder dan alleen esthetiek. Ontdek de ultieme veelzijdigheid met ronde aluminium bakjes, ideaal voor het bereiden van een grote verscheidenheid aan gerechten, van knapperige pizza's en gouden omeletten tot exquise taarten en quiches.
Deze bakken zijn gemaakt van hoogwaardig aluminium en getuigen van kracht en functionaliteit. Ze zijn niet alleen bestand tegen hoge temperaturen en verdelen de warmte gelijkmatig, maar passen zich ook aan de koude omstandigheden van koelkasten en vriezers aan en bieden zo een allesomvattende oplossing voor het bewaren, bereiden en presenteren van voedsel.
Vind je het idee van deze praktische containers leuk? Wij vertellen je er meer over.
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1900 ml |
| Materiaal | Aluminium |
| Producttype | Envases para Pollo |
| Bodemdiameter | 17 cm |
| Bovenste diameter | 21,7 cm |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 7 cm |
| Breedte | 21,70 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 125 |