- Pakket
- laatste items
360
De prijs is voor een doos van 360 stuks.
.Koop het met
4288-6-72
432 Stuks
154, 06€
0,357€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4991-200-70
14.000 Stuks
68, 24€
0,005€/Papieren
Op voorraad.
8942-10
10 Stuks
9, 69€
0,969€/Commandoboek
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17x17cm |
| Ontwerp | Economic |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 2,3 cm |
| Breedte | 34,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 23 cm |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 360 |
Productrecensies / vraag en antwoord