- Pakket
- freeshipping
- laatste items
125uses
300
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 300 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 300 |
125uses
7863-25-12
300 Stuks
-10% 128, 55€ Normale prijs 142,84 €
0,429€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
8044-15-20
300 Stuks
-25% 146, 67€ Normale prijs 195,56 €
0,489€/Herbruikbare
Op voorraad.