- Pakket
- freeshipping
- laatste items
125uses
144
De prijs is voor een doos van 144 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 29x29cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 2,3 cm |
| Breedte | |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 29 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 144 |
Productrecensies / vraag en antwoord