- Pakket
- freeshipping
- laatste items
125uses
600
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 600 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Fuchsia |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø18,5cm |
| Ontwerp | Round |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø18,5 cm |
| Bovenste diameter | 18,5 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 600 |
125uses
7481-50-12
600 Stuks
241, 68€
0,403€/Ø19,5cm Diep
Op voorraad.
125uses
7468-25-12
300 Stuks
374, 09€
1,247€/Ø29cm
Op voorraad.
125uses
7327-50-12
600 Stuks
212, 59€
0,354€/Groen
Op voorraad.
125uses
7323-25-24
600 Stuks
244, 38€
0,407€/Zwarte
Op voorraad.
125uses
7321-25-24
600 Stuks
229, 85€
0,383€/Wit
Op voorraad.
125uses
7323-25-24
600 Stuks
244, 38€
0,407€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7327-50-12
600 Stuks
212, 59€
0,354€/Herbruikbare
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord