- laatste items
125uses
Plastic bord Plat fuchsia "Nice" PP 23 cm.
Accessoires
Koop het met
350uses
9647-1
1 Stuks
8, 71€
8,712€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
9649-1
1 Stuks
8, 71€
8,712€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
8008-6
6 Stuks
10, 55€
1,759€/Plastic
Op voorraad.
9114-1
1 Stuks
18, 94€
18,937€/Novotex
Op voorraad.
8978-30
30 Stuks
-20% 2, 47€ Normale prijs 3,09 €
0,082€/Zakvouw
Op voorraad.
125uses
13708-50
50 Stuks
7, 78€
0,156€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ben je op zoek naar een bord dat altijd goed blijft, ongeacht de aard van het evenement? Onze PP plastic borden zijn ideaal voor allerlei gelegenheden en omgevingen, van verjaardagsfeestjes tot diners in de open lucht, dankzij hun weerstand tegen vallen en stoten. Bovendien kunnen tafels dankzij hun ongelooflijke lichtheid heel gemakkelijk worden gemonteerd en gedemonteerd.
Wil je alle voordelen weten die polypropyleen te bieden heeft? Deze veelzijdige kunststof, ook bekend als PP, is een duurzaam materiaal dat van deze borden duurzaam servies maakt dat ontworpen is om meerdere keren te worden hergebruikt. Maar dat is nog niet alles, het is bestand tegen hoge temperaturen, zodat je elk type bereiding kunt serveren zonder dat de borden hun vorm verliezen.
Welke andere voordelen hebben deze herbruikbare harde PP borden?
| Kleur | Fuchsia |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 23x23cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 2,3 cm |
| Breedte | 23 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 23 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 25 |
125uses
7962-25
25 Stuks
20, 69€
0,828€/Mango
Op voorraad.
125uses
7957D-25
25 Stuks
20, 69€
0,828€/Koraal
Op voorraad.
125uses
7955-25
25 Stuks
24, 53€
0,981€/Turquoise
Op voorraad.
125uses
7948-25
25 Stuks
24, 53€
0,981€/Grijs
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord