- Pakket
- laatste items
375
De prijs is voor een doos van 375 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø22cm |
| Ontwerp | BIO |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø22 cm |
| Bovenste diameter | 22 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 11081200 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 375 |