- laatste items
20uses
De prijs is voor een pak van 6 stuks.
.Koop het met
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4977-50-24
1.200 Stuks
55, 49€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7041-4
4 Stuks
12, 97€
3,243€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7146-25
25 Stuks
14, 51€
0,580€/Plastic
Op voorraad.
20uses
12125-25
25 Stuks
4, 66€
0,186€/Herbruikbare
Op voorraad.
25uses
13777-25
25 Stuks
4, 80€
0,192€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Stijl en elegantie aan tafel zijn fundamentele stukken in de presentatie van uw gastronomische creaties. PET borden hebben een onovertroffen afwerking en glans, waardoor ze het beste servies zijn om uw tafels te versieren en de slimste optie om aan de behoeften van elk evenement en elke gelegenheid te voldoen.
Bent u nog niet bekend met PET? PET staat ook bekend als polyethyleen tereftalaat en is een kunststof die zich onderscheidt door het gemak waarmee het gerecycled kan worden, waardoor PET borden een milieuvriendelijke oplossing zijn in vergelijking met andere.
Wil je meer voordelen van deze geweldige borden ontdekken? We vertellen je er alles over.
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | Gold Square |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 6 |