- Pakket
- laatste items
200
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 200 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø19cm |
| Ontwerp | Edge |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 19 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 200 |
Productrecensies / vraag en antwoord