- Pakket
- freeshipping
- laatste items
200
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 200 stuks.
.Accessoires
Koop het met
20uses
7078-21-6
126 Stuks
64, 90€
0,515€/Plastic
Op voorraad.
10585-25
25 Stuks
-20% 8, 96€ Normale prijs 11,20 €
0,359€/Papieren
Op voorraad.
11780-125
125 Stuks
46, 46€
0,372€/Folie
Op voorraad.
11784-125
125 Stuks
-25% 13, 24€ Normale prijs 17,65 €
0,106€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø23cm |
| Ontwerp | Edge |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 23 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 200 |
Productrecensies / vraag en antwoord