- Pakket
- laatste items
1.100
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 1100 stuks.
.Koop het met
9027-750-12
9.000 Stuks
95, 83€
0,011€/Papieren
Op voorraad.
125uses
12201-40-12
480 Stuks
84, 94€
0,177€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 80 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Mok |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 80 ml |
| Bodemdiameter | 3,8 cm |
| Bovenste diameter | 6,6 cm |
| Vorm | Cirkel |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 1.100 |