- laatste items
125uses
Koffiemok beige gemaakt van PP plastic 90 ml.
Koop het met
70038-100
100 Stuks
9, 15€
0,091€/Citroen
Op voorraad
125uses
8027-12
12 Stuks
23, 01€
1,918€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
7494-50
50 Stuks
5, 82€
0,116€/Herbruikbaar
Op voorraad
20uses
8163-10
10 Stuks
2, 61€
0,261€/Roestvrijstalen
Op voorraad
20uses
8164-10
10 Stuks
2, 61€
0,261€/Mes
Op voorraad
125uses
8179-25
25 Stuks
-20% 6, 61€ Normale prijs 8,26 €
0,264€/Herbruikbaar
Op voorraad
Zie meer producten van:
Op zoek naar praktische kopjes die meer dan twee rondes meegaan? Wij hebben ze! PP plastic koffiekopjes zijn probleemloos bestand tegen de dagelijkse sleur. Het maakt niet uit of ze worden gestoten of vallen, PP houdt ze stevig en onbeschadigd.
Laten we het nu eens hebben over het materiaal waar deze bekers van gemaakt zijn. PP plastic is een sterk en duurzaam materiaal dat zonder problemen tegen een stootje kan. Bovendien betekent de hoge hittebestendigheid dat je je mok kunt vullen met hete dranken zonder je zorgen te maken over beschadiging. Het is een perfecte combinatie van praktisch nut en duurzaamheid, zodat je met een gerust hart van je drankjes kunt genieten!
Wil je meer voordelen weten? Lees dan verder!
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 90 ml |
| Ontwerp | Round |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Tazas plástico reutilizable duras |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 90 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 6,5 cm |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 3,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 50 |
125uses
8174-50
50 Stuks
11, 94€
0,239€/Herbruikbaar
Op voorraad
500uses
13261-6
6 Stuks
13, 01€
2,168€/Herbruikbare
Op voorraad
500uses
13340-6
6 Stuks
13, 01€
2,168€/Herbruikbare
Op voorraad
Productrecensies / vraag en antwoord