- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 50 stuks.
.Koop het met
4147-10
10 Stuks
3, 99€
0,399€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3002-10
10 Stuks
2, 18€
0,218€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
3008-10
10 Stuks
3, 30€
0,330€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
5011-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
4851-80
80 Stuks
6, 09€
0,076€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 266 ml |
| Ontwerp | UltraClear |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 266 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7,8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord