- laatste items
De prijs is voor een zak van 50 stuks.
.Koop het met
10590-1000
1.000 Stuks
47, 60€
0,048€/Graspapier
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 295 ml |
| Ontwerp | UltraClear |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 296 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7,8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 10,1 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord