- Pakket
- sale
500
Transparant plastic bakje met een inhoud van 1.000 ml gemaakt van polypropyleen, ideaal voor het bewaren en vervoeren van allerlei producten.
Accessoires
Koop het met
23003-25-20
500 Stuks
-30% 57, 82€ Normale prijs 82,04 €
0,116€/Plastic
Op voorraad.
125uses
12201-40
40 Stuks
12, 26€
0,307€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12203-20
20 Stuks
3, 32€
0,166€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12206-40
40 Stuks
11, 99€
0,300€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
Geschikt voor gebruik in de koelkast of vriezer, want ons product is perfect bestand tegen lage temperaturen zonder broos te worden of te bederven.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Omschrijving: Transparante kunststof pot van polypropyleen 1.000 ml.
Inhoud: 1.000 ml.
Kleur: Transparant.
Materiaal: Polypropyleen.
Afmetingen:
Lengte: 17,4cm.
Breedte: 11,5cm.
Hoogte: 8cm.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17,6x12,4x7cm |
| Ontwerp | Rechthoekig |
| Materiaal | PP |
| Producttype | Envases Rectangulares Micro PP |
| Totale Capaciteit | 1000ml |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 8 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Congelación | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 17,4 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 500 |
Productrecensies / vraag en antwoord