- Pakket
- laatste items
1000
Placemat gemaakt van papier in Pistachio "Buen Provecho" kleur 30x40cm.
De prijs is voor de doos van 1.000 Stuks
Accessoires
Zie meer producten van:
Beschrijving: Individueel tafelkleed van 30x40cm, gemaakt van Pistachio "Buen Provecho" papier. Tafelkleed voor individueel diner.
Toepassing: Deze tafelkleden worden zowel gebruikt voor informele bijeenkomsten en familiemaaltijden, als in restaurants, cafés, bars en hotels. Het is een unieke manier om de tafel een persoonlijk tintje te geven, een elegante en kleurrijke sfeer te scheppen en de hygiëne en de esthetiek van het etablissement te handhaven, waarbij vlekken op de tafel worden vermeden.
Kleur: Pistachio "Buen Provecho".
Materiaal: Papier.
Metingen: 30x40 cm
Gewicht: 40 g/m²
Presentatie: Doos van 1.000 Stuks.
| Kleur | Pistache |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30x40cm |
| Ontwerp | Bon Appétit |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Placemat |
| Breedte | 30 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Grammage | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 40 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 1000 |
Productrecensies / vraag en antwoord