Aluminium folie wrap Box 30cmx50m (1 stuk)
35113-1
1 Stuks
7, 73€
7,732€/Aluminium
Op voorraad.
Wit Kraftpapier zakje met handvaten 100g/m² 32+12x40cm.
Koop het met
35113-1
1 Stuks
7, 73€
7,732€/Aluminium
Op voorraad.
4837-25
25 Stuks
20, 72€
0,829€/Papieren
Op voorraad.
5026-25
25 Stuks
11, 05€
0,442€/Papieren
Op voorraad.
5173-25-40
1.000 Stuks
62, 07€
0,062€/Papieren
Op voorraad.
500uses
8188-1
1 Stuks
16, 01€
16,008€/Plastic
Op voorraad.
13297-60
60 Stuks
8, 87€
0,148€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Papieren zakken zijn het meest ecologische alternatief voor de traditionele plastic zakken. Ze zijn veel milieuvriendelijker, functioneel en veelzijdig en maken het bovendien mogelijk producten veilig op te bergen.
Het productieproces is eenvoudig: ze worden gemaakt door cellulosevezels, afkomstig van de pulp van bomen, te combineren na een "sorteerproces". Het aldus verkregen product wordt gefilterd en gewassen, waardoor een soort pulp ontstaat die tot papier wordt verwerkt. Ze zijn dus gemaakt van volledig hernieuwbare en duurzame materialen. Deze cellulosevezel is trouwens afkomstig uit ethisch en verantwoord beheerde bossen, wat een echte inzet en voordeel is voor de planeet.
Modezaken, cateringbedrijven, hotels en restaurants of zelfs bedrijven in de gezondheidszorg. Er zijn veel sectoren waarin papieren zakken met gedraaid handvat gekrulde en doeltreffende bondgenoot zijn voor de verkoop van producten. Ze hebben een grip waardoor ze gemakkelijk te dragen zijn en schade aan de handen van uw klanten voorkomen wordt.
Het dubbele gekrulde handvat verhoogt de stevigheid en verbetert de grip. Bovendien heeft deze tas een binnenversterking, waardoor hij meer gewicht kan dragen zonder te scheuren en ongelukken, breuken en andere ongelukken worden voorkomen. Hij is duurzamer, omdat hij herbruikbaar en milieuvriendelijk is.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 32+12x41cm |
| Ontwerp | Shopping |
| Materiaal | Papier |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 41 cm |
| Breedte | 32 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 100g/m2 |
| Intrastat | 48194000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 12 cm |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord