- Pakket
- sale
200
Wit Kraftpapier Zakje met handvaten 100g/m² 30+18x29cm.
De prijs is voor een doos van 200 Stuks. 8 Pakjes van 25 Stuks.
Koop het met
7242-175
175 Stuks
-5% 56, 38€ Normale prijs 59,35 €
0,322€/Gigantisch
Op voorraad.
6120-100-16
1.600 Stuks
106, 36€
0,066€/Papieren
Op voorraad.
6122-250-4
1.000 Stuks
79, 13€
0,079€/Papieren
Op voorraad.
41310-25-10
250 Stuks
102, 37€
0,409€/Papieren
Op voorraad.
41311-25-10
250 Stuks
120, 52€
0,482€/Papieren
Op voorraad.
10084-100-48
4.800 Stuks
64, 57€
0,013€/Eco
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30+18x29 cm |
| Ontwerp | Delivery |
| Materiaal | Papier |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | Food Contact |
| Hoogte | 29 cm |
| Breedte | 30 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 100g/m2 |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 18 cm |
| Prijs voor | 200 |
Productrecensies / vraag en antwoord