- laatste items
De prijs is voor een pak met 50 stuks.
.Koop het met
39004-25
25 Stuks
10, 09€
0,404€/Papieren
Op voorraad.
4967-100
100 Stuks
5, 35€
0,053€/Papieren
Op voorraad.
5040-25
25 Stuks
17, 40€
0,696€/Papieren
Op voorraad.
5298-25
25 Stuks
4, 02€
0,161€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 24+7x37 cm |
| Materiaal | Papier |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 37 cm |
| Breedte | 24 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 70 g/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 7 cm |
| Prijs voor | 50 |