- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
.Koop het met
11118-100
100 Stuks
-25% 3, 72€ Normale prijs 4,96 €
0,037€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 10+5x51cm |
| Ontwerp | Panes |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Bolsas de Papel Bollería |
| Toepassingen | Panadería |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 51 cm |
| Breedte | 10 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 35 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 5 cm |
| Prijs voor | 125 |
Productrecensies / vraag en antwoord