- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
.Koop het met
4969-100
100 Stuks
11, 43€
0,114€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 9+3x51cm |
| Ontwerp | Espigas |
| Materiaal | Papier |
| Toepassingen | Panadería |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 51 cm |
| Breedte | 9 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 36 g/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 3 cm |
| Prijs voor | 100 |