- sale
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Graspapier inpakvellen Wit PE, 28x33cm. Ideaal voor het verpakken van hamburgers, sandwiches en alle soorten fast food.
Prijs is voor een doos van 1.000 stuks.
Accessoires
Koop het met
4395-400
400 Stuks
91, 96€
0,230€/XXL
Op voorraad.
7242-175
175 Stuks
-5% 56, 38€ Normale prijs 59,35 €
0,322€/Gigantisch
Op voorraad.
13110-25
25 Stuks
5, 43€
0,217€/Kartonnen
Op voorraad.
4535-100
100 Stuks
4, 95€
0,049€/Plastic
Op voorraad.
4967-100-10
1.000 Stuks
42, 81€
0,043€/Papieren
Op voorraad.
4968-100
100 Stuks
6, 91€
0,069€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Weet je nog steeds niet hoe je je fastfoodbereidingen moet verpakken of je manden en schalen op een originele manier moet presenteren? Bij Monouso hebben we de perfecte vetvrij papierverpakking om je klanten de ervaring te geven die ze verdienen. De ideale oplossing voor het presenteren en verpakken van alle soorten voedsel. Zeg maar dag tegen vettig eten!
Het vetvrije papier waarvan onze wikkels gemaakt zijn, is een volledig voedselveilig papier dat perfect bestand is tegen oliën en vetten. Het is ook poreus genoeg om stoom te laten ontsnappen, zodat je eten altijd de gewenste textuur behoudt.
Dus je weet het! Papieren wikkels zijn de beste oplossing voor afhaalrestaurants of hamburger- en hotdogrestaurants. Laat ze niet wegglippen en wordt de favoriete plek van je klanten:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 28x33cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Producttype | Graspapier |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 33 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 30 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 28 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Papel |
| Prijs voor | 1000 |
10589-1000
1.000 Stuks
43, 51€
0,044€/Graspapier
Op voorraad.
10590-1000
1.000 Stuks
47, 60€
0,048€/Graspapier
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord