- Pakket
- freeshipping
- laatste items
200
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Papieren take-out Container. Stapelbare verpakking van hoge kwaliteit, essentieel voor het vervoer van bereide voedingsmiddelen. Deze Natural-dozen hebben een gestroomlijnde, algemene look en een klepontwerp voor snelle toegang tot het voedsel.
Ze zijn ook magnetronbestendig en bestand tegen mesranden.
Prijs is voor een doos van 200. 4 pakjes van 50 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 2880 ml |
| Ontwerp | TakeAway |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Envases de Cartón |
| Toepassingen | Take Away |
| Totale Capaciteit | 2880 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 9 cm |
| Breedte | 14 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 19,7 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 200 |
12371-25-8
200 Stuks
121, 80€
0,609€/Oosterse
Op voorraad.
12796-25-8
200 Stuks
101, 41€
0,507€/Oosterse
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord