- Pakket
- laatste items
200
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Papieren take-out Container "American" Naturel 19,7x14x6,4cm 1980ml
Zie meer producten van:
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1980 ml |
| Ontwerp | TakeAway |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Envases de Cartón |
| Toepassingen | Take Away |
| Totale Capaciteit | 1980 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 6,4 cm |
| Breedte | 14 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 19,7 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Bodem groot | 11,3 cm |
| Prijs voor | 200 |
12796-25
25 Stuks
15, 85€
0,634€/Oosterse
Op voorraad.
12796-25-8
200 Stuks
101, 41€
0,507€/Oosterse
Op voorraad.
12371-25-8
200 Stuks
121, 80€
0,609€/Oosterse
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord