- Pakket
- laatste items
200
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Papieren take-out Container "American" Naturel 19,7x14x4,6cm 1470ml
Koop het met
4395-400
400 Stuks
91, 96€
0,230€/XXL
Op voorraad.
39002-25-20
500 Stuks
77, 73€
0,155€/Papieren
Op voorraad.
12755-25-10
250 Stuks
79, 86€
0,319€/Bestek
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1470 ml |
| Ontwerp | TakeAway |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Envases de Cartón |
| Toepassingen | Take Away |
| Totale Capaciteit | 1470 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 4,6 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 300 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 19,7 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 200 |
12739-20-7
140 Stuks
-25% 63, 76€ Normale prijs 85,01 €
0,455€/American
Op voorraad.
12796-25-8
200 Stuks
101, 41€
0,507€/Oosterse
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord