- laatste items
De prijs is voor een doos van 1 stuk.
.Accessoires
Koop het met
4350-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4991-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
125uses
640446-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640533-25
25 Stuks
6, 35€
0,254€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7952-15
15 Stuks
17, 76€
1,184€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12,2x8x5,5cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Manteles en Rollo |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 1,20 m |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 700,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 1 |
Productrecensies / vraag en antwoord