- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Presentation: 1 Roll Bagged.
De prijs is voor 1 stuk.Zie meer producten van:
| Kleur | Pistache |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1x100m |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Placemat |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 100 cm |
| Grammage | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 10.000,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 1 |
8860-1
1 Stuks
45, 42€
45,425€/Papieren
Op voorraad.
8861-1
1 Stuks
45, 42€
45,425€/Papieren
Op voorraad.
8862-1
1 Stuks
-15% 30, 08€ Normale prijs 35,39 €
30,084€/Papieren
Op voorraad.
4345-1
1 Stuks
53, 62€
53,615€/Papieren
.
45006-1
1 Stuks
24, 15€
24,152€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord