- laatste items
De prijs is voor een doos van 1 stuk.
.Koop het met
500uses
7486-5
5 Stuks
9, 38€
1,876€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
8308-25
25 Stuks
1, 69€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
20uses
11928-14
14 Stuks
8, 02€
0,573€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4138-50
50 Stuks
4, 22€
0,084€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Paarse |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12,2x8x5,5cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Manteles en Rollo |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 1,20 m |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 700,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 1 |