- Pakket
- freeshipping
- laatste items
6
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 6 stuks.
.Zie meer producten van:
Tafelkleden nodig voor een elegant diner of een casual evenement? Geen probleem! Papieren tafelkleden zijn een veelzijdige en betaalbare oplossing die perfect past bij al uw wensen.
Maar dat is nog niet alles, papieren tafelkleden zijn ook duurzaam! Ze worden gemaakt van biologisch afbreekbare materialen, meestal houtpulp. Papier is een van de meest gebruikte materialen bij de vervaardiging van milieuvriendelijke tafelkleden. Het wordt verkregen uit hernieuwbare bronnen en is biologisch afbreekbaar, waardoor deze tafelkleden een van de meest milieuvriendelijke opties zijn.
En u vraagt zich misschien af waarom ik voor mijn horecazaak zou kiezen voor een papieren tafelkleed? Een van de voordelen is
| Kleur | Bordeauxrood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1,2x5m |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Placemat |
| Breedte | 100 cm |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 10.000,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 6 |
8861-1-6
6 Stuks
218, 04€
36,340€/Papieren
Op voorraad.
8862-1-6
6 Stuks
-10% 152, 90€ Normale prijs 169,88 €
25,483€/Papieren
Op voorraad.
4343-1-6
6 Stuks
169, 88€
28,314€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord