- Eco
- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Koop het met
12177-100
100 Stuks
12, 68€
0,127€/Papieren
Op voorraad.
12667-50
50 Stuks
3, 42€
0,068€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20x20cm |
| Ontwerp | Cocktail |
| Materiaal | Ecologisch papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 20 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 20 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord