- Pakket
- Eco
4.800
Geef je tafel een speciale touch met deze milieuvriendelijke papieren cocktail servetten met sierlijke rand. Het elegante ontwerp en de zachtheid maken ze de perfecte keuze voor elke horecagelegenheid of evenement. Ze combineren duurzaamheid en stijl in één gebaar!
De afmetingen komen overeen met de opengevouwen servetten.
Koop het met
5011-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
6120-100-16
1.600 Stuks
-30% 93, 60€ Normale prijs 133,00 €
0,058€/Papieren
Op voorraad.
6122-250-4
1.000 Stuks
79, 13€
0,079€/Papieren
Op voorraad.
6123-250-4
1.000 Stuks
96, 73€
0,097€/Papieren
Op voorraad.
9015-100-24
2.400 Stuks
54, 60€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
10016-100
100 Stuks
9, 35€
0,094€/Theelepel
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Of het nu van dag tot dag is of voor speciale gelegenheden, er is geen tijd dat wegwerpservetten geen essentiële rol spelen aan tafel. Met deze must-have accessoires voor netheid en hygiëne tijdens het eten kunnen je klanten comfortabel hun handen en mond schoonmaken en ook hun kleding en tafel beschermen tegen ongewenste vlekken.
En wat is het grootste voordeel van deze servetten? Omdat ze van cellulose gemaakt zijn, vervullen ze niet alleen perfect hun functie, maar zijn ze ook voordelig en toegankelijk voor alle portemonnees en kunnen ze aan elke gelegenheid worden aangepast dankzij de vele designs. En het eindigt hier niet.
Het PEFC-label certificeert dat ons product afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en gecontroleerde bronnen, en draagt zo bij tot een duurzaam milieu.
Het FSC-keurmerk is een garantie voor duurzaamheid en garandeert dat het materiaal waarvan dit product is gemaakt, afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en zo bijdraagt tot de duurzaamheid van het milieu.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30x30cm |
| Ontwerp | BIO |
| Materiaal | Ecologisch papier |
| Producttype | Servilletas 30x30cm y 33x33cm |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 30 cm |
| Certificate 1: FSC | Si |
| Certificate PEFC | JA |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 30 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 4.800 |
10090-30-16
480 Stuks
28, 42€
0,059€/Papieren
Op voorraad.
10088-60-10
600 Stuks
28, 59€
0,048€/Papieren
Op voorraad.
5023-100-48
4.800 Stuks
59, 53€
0,012€/Papieren
Op voorraad.