- Eco
Geef je snacks een boost met onze tweelaagse cocktailservetten van 20x20 cm, die kwaliteit en duurzaamheid combineren.
Servetten in kwartvouw ¼, met een eindformaat van 10 x 10 cm.
Accessoires
Koop het met
35113-1
1 Stuks
7, 73€
7,732€/Aluminium
Op voorraad.
70001-1
1 Stuks
35, 39€
35,393€/Papieren
Op voorraad.
4397-100
100 Stuks
8, 30€
0,083€/BIO
Op voorraad.
7244-100
100 Stuks
8, 75€
0,087€/Papieren
Op voorraad.
550501-50
50 Stuks
12, 00€
0,240€/Suikerriet
Op voorraad.
9043-1
1 Stuks
-20% 10, 98€ Normale prijs 13,72 €
10,977€/Servethouder
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Of het nu van dag tot dag is of voor speciale gelegenheden, er is geen tijd dat wegwerpservetten geen essentiële rol spelen aan tafel. Met deze must-have accessoires voor netheid en hygiëne tijdens het eten kunnen je klanten comfortabel hun handen en mond schoonmaken en ook hun kleding en tafel beschermen tegen ongewenste vlekken.
En wat is het grootste voordeel van deze servetten? Omdat ze van cellulose gemaakt zijn, vervullen ze niet alleen perfect hun functie, maar zijn ze ook voordelig en toegankelijk voor alle portemonnees en kunnen ze aan elke gelegenheid worden aangepast dankzij de vele designs. En het eindigt hier niet.
Het PEFC-label certificeert dat ons product afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en gecontroleerde bronnen, en draagt zo bij tot een duurzaam milieu.
Het FSC-keurmerk is een garantie voor duurzaamheid en garandeert dat het materiaal waarvan dit product is gemaakt, afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en zo bijdraagt tot de duurzaamheid van het milieu.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20x20cm |
| Ontwerp | Micropunt |
| Materiaal | Ecologisch papier |
| Producttype | Servilletas 20x20cm y 25x25 cm Cocktail |
| Toepassingen | Cocktails y Degustaciones |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 20 cm |
| Certificate 1: FSC | Si |
| Certificate PEFC | JA |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 20 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 100 |
10086-100
100 Stuks
1, 66€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
5012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
10087-90
90 Stuks
1, 92€
0,021€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord