- Pakket
- laatste items
1350
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 1350 stuks..
.Accessoires
Koop het met
10578-250
250 Stuks
11, 53€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zalm |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 33x33cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Bar y Catering |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 33 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 33 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 1350 |
10041-50-24
1.200 Stuks
52, 56€
0,044€/Papieren
Op voorraad.
8990-50-27
1.350 Stuks
61, 44€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord