Alternatieve Producten:
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Accessoires
Koop het met
10207-100
100 Stuks
2, 14€
0,021€/Bamboe
Op voorraad.
20uses
110602-4
4 Stuks
7, 91€
1,978€/Plastic
Op voorraad.
8865-1
1 Stuks
27, 87€
27,866€/Papieren
Op voorraad.
8867-1
1 Stuks
37, 21€
37,208€/Papieren
Op voorraad.
8984-30
30 Stuks
-20% 2, 20€ Normale prijs 2,75 €
0,073€/Zakvouw
Op voorraad.
10084-100
100 Stuks
1, 68€
0,017€/Eco
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Of het nu van dag tot dag is of voor speciale gelegenheden, er is geen tijd dat wegwerpservetten geen essentiële rol spelen aan tafel. Met deze must-have accessoires voor netheid en hygiëne tijdens het eten kunnen je klanten comfortabel hun handen en mond schoonmaken en ook hun kleding en tafel beschermen tegen ongewenste vlekken.
En wat is het grootste voordeel van deze servetten? Omdat ze van cellulose gemaakt zijn, vervullen ze niet alleen perfect hun functie, maar zijn ze ook voordelig en toegankelijk voor alle portemonnees en kunnen ze aan elke gelegenheid worden aangepast dankzij de vele designs. En het eindigt hier niet.
| Kleur | Kasjmier |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x40cm |
| Ontwerp | Cachemire |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servet |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 40 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 40 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 50 |