- Pakket
- laatste items
600
Product vervangen door:
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x40cm |
| Ontwerp | Bon Appétit |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servet |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 40 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 40 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 600 |