- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Koop het met
20uses
3013-25-20
500 Stuks
91, 72€
0,183€/Herbruikbare
Op voorraad.
35113-1
1 Stuks
7, 73€
7,732€/Aluminium
Op voorraad.
25uses
1001-50
50 Stuks
1, 62€
0,032€/Plastic
Op voorraad.
20uses
3013-25
25 Stuks
5, 74€
0,229€/Herbruikbare
Op voorraad.
4064-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
70038-100
100 Stuks
9, 15€
0,091€/Citroen
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Of het nu van dag tot dag is of voor speciale gelegenheden, er is geen tijd dat wegwerpservetten geen essentiële rol spelen aan tafel. Met deze must-have accessoires voor netheid en hygiëne tijdens het eten kunnen je klanten comfortabel hun handen en mond schoonmaken en ook hun kleding en tafel beschermen tegen ongewenste vlekken.
En wat is het grootste voordeel van deze servetten? Omdat ze van cellulose gemaakt zijn, vervullen ze niet alleen perfect hun functie, maar zijn ze ook voordelig en toegankelijk voor alle portemonnees en kunnen ze aan elke gelegenheid worden aangepast dankzij de vele designs. En het eindigt hier niet.
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30x30cm |
| Ontwerp | Ending |
| Materiaal | Tissue-Papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Cocktails y Degustaciones |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 30 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 30 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 100 |
10024-60
60 Stuks
5, 05€
0,084€/Zakvouw
Op voorraad.
10026-30
30 Stuks
3, 10€
0,103€/Zakvouw
Op voorraad.