- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
4065-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
4196-10
10 Stuks
4, 49€
0,449€/Vuilniszak
Op voorraad.
70039-100
100 Stuks
10, 03€
0,100€/Vlekkenverwijderaar
Op voorraad.
4348-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
7040-5
5 Stuks
20, 04€
4,008€/Plastic
Op voorraad.
8318-25
25 Stuks
1, 69€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25x25cm |
| Ontwerp | Micropunt |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Cocktails y Degustaciones |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 25 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 25 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord