- Pakket
- laatste items
2000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 2000 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4510-100-10
1.000 Stuks
16, 41€
0,016€/Plastic
Op voorraad.
11663-100-10
1.000 Stuks
45, 42€
0,045€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Of het nu van dag tot dag is of voor speciale gelegenheden, er is geen tijd dat wegwerpservetten geen essentiële rol spelen aan tafel. Met deze must-have accessoires voor netheid en hygiëne tijdens het eten kunnen je klanten comfortabel hun handen en mond schoonmaken en ook hun kleding en tafel beschermen tegen ongewenste vlekken.
En wat is het grootste voordeel van deze servetten? Omdat ze van cellulose gemaakt zijn, vervullen ze niet alleen perfect hun functie, maar zijn ze ook voordelig en toegankelijk voor alle portemonnees en kunnen ze aan elke gelegenheid worden aangepast dankzij de vele designs. En het eindigt hier niet.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 33x33cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 33 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 33 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 2000 |
Productrecensies / vraag en antwoord