- laatste items
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Accessoires
Koop het met
13104-25
25 Stuks
14, 57€
0,583€/Papieren
Op voorraad.
4403-10
10 Stuks
4, 22€
0,422€/Kartonnen
Op voorraad.
4405-25
25 Stuks
3, 53€
0,141€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
20uses
7058-25
25 Stuks
2, 72€
0,109€/
Op voorraad.
8990-50
50 Stuks
2, 84€
0,057€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 33x33cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 33 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 33 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord