- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Rol cadeaupapier van cellulose in Turkoois met een lengte van 100 meter en een breedte van 70cm.
De prijs is voor 1 stuk.
Koop het met
4348-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Turquoise |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 70cm x 100m |
| Ontwerp | Gift |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Papel para Regalo |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 70 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 60 g/m² |
| Intrastat | 48236990 |
| Lang | 10.000,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakking |
| Prijs voor | 1 |
5315-1
1 Stuks
37, 46€
37,462€/Papieren
Op voorraad.
5317-1
1 Stuks
47, 92€
47,916€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord