- laatste items
Rol cadeaupapier van cellulose in Oranje met een lengte van 100 meter en een breedte van 70cm.
De prijs is voor 1 stuk.
Koop het met
39001-25
25 Stuks
2, 80€
0,112€/Papieren
Op voorraad.
5317-1
1 Stuks
47, 92€
47,916€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 70cm x 100m |
| Ontwerp | Gift |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Papel para Regalo |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 70 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 60 g/m² |
| Intrastat | 48182091 |
| Lang | 10.000,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakking |
| Prijs voor | 1 |
Productrecensies / vraag en antwoord