- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 6 stuks.
Koop het met
11402-100
100 Stuks
35, 57€
0,356€/Papieren
Op voorraad.
11455-100
100 Stuks
35, 57€
0,356€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
De diepe borden versie, de kartonnen schalen zijn een onmisbaar element in elk servies vanwege hun praktisch nut. Zij kunnen worden gebruikt om een oneindig aantal preparaten voor te stellen. Hun grote voordeel? Hun diepte, waardoor ze veilig vloeibaar voedsel zoals bouillon, soep of crème kunnen bevatten en serveren, maar ook porties salades, rijst of pasta, zodat ze comfortabel kunnen worden geconsumeerd zonder dat het bord overloopt.
Maar kartonnen schalen hebben ook andere voordelen, waarover wij u hieronder vertellen:
De sleutel is om te weten wat je nodig hebt. Bij Monouso hebben we een grote verscheidenheid aan kartonnen schalen perfect voor allerlei gelegenheden, we zijn er zeker van dat wat u ook zoekt, u het zult vinden in onze uitgebreide catalogus,
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Hoe zijn ze bestand tegen heet voedsel op hun oppervlak? Heel eenvoudig. Onze kartonnen dozen hebben een enkele PP, polypropyleen laminering, waardoor ze kunnen worden gebruikt zonder het gebruik van enige vorm van plastic zonder het gebruik van enige vorm van lijm.
Omdat ze van plastic zijn, moeten deze kartonnen dozen in de kartonnen doos voor recycling.
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø16cm |
| Ontwerp | Party |
| Materiaal | Gevormde kartonenn vezels |
| Producttype | Kom |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø16 cm Hondo |
| Bovenste diameter | 16 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 6 |
4286-100
100 Stuks
21, 37€
0,214€/Papieren
Op voorraad.
11612-50
50 Stuks
54, 12€
1,082€/Papieren
Op voorraad.