- Eco
- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
8454-50
50 Stuks
10, 72€
0,214€/Transparante
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 250 ml |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 15 cm |
| Bodemdiameter | 9 cm |
| Bovenste diameter | 15,2 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 2,7 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord