- Pakket
- freeshipping
- laatste items
800
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 800 stuks.
Zie meer producten van:
De diepe borden versie, de kartonnen schalen zijn een onmisbaar element in elk servies vanwege hun praktisch nut. Zij kunnen worden gebruikt om een oneindig aantal preparaten voor te stellen. Hun grote voordeel? Hun diepte, waardoor ze veilig vloeibaar voedsel zoals bouillon, soep of crème kunnen bevatten en serveren, maar ook porties salades, rijst of pasta, zodat ze comfortabel kunnen worden geconsumeerd zonder dat het bord overloopt.
Maar kartonnen schalen hebben ook andere voordelen, waarover wij u hieronder vertellen:
De sleutel is om te weten wat je nodig hebt. Bij Monouso hebben we een grote verscheidenheid aan kartonnen schalen perfect voor allerlei gelegenheden, we zijn er zeker van dat wat u ook zoekt, u het zult vinden in onze uitgebreide catalogus,
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Hoe zijn deze borden bestand tegen vloeibaar en heet voedsel zonder plastic in hun productie? We vertellen het je. De kartonnen schalen hebben een milieuvriendelijke, plasticvrije coating, gemaakt door middel van een lak op waterbasis, waardoor ze bestand zijn tegen alle soorten voedsel en hun stabiliteit te allen tijde behouden blijft.
Krijg dezelfde voordelen als bij een kartonnen schaal met plastic laminaat, maar dan op een duurzame en ecologische manier. Deze wegwerpkommen zijn biologisch afbreekbaar en composteerbaar, dus door ze te gebruiken draagt u bij aan de zorg voor het milieu. Na gebruik moet u ze in de biobak gooien.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 500 ml |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Papier + Biolak |
| Producttype | Kom |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 12,5 cm |
| Bovenste diameter | 189 mm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 36 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 800 |
13427-50-10
500 Stuks
-12% 64, 74€ Normale prijs 73,57 €
0,129€/Papieren
Op voorraad.
13431-50-10
500 Stuks
-25% 55, 54€ Normale prijs 74,05 €
0,111€/Papieren
Op voorraad.
13437-50-16
800 Stuks
65, 43€
0,082€/Papieren
Op voorraad.