- Pakket
- freeshipping
- laatste items
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is een doos van 1000 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 23x13,5x4cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Dienblad |
| Bodem breedte | 8 cm |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Ovaal |
| Hoogte | 4 cm |
| Breedte | 13,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 23 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Bodem groot | 15 cm |
| Prijs voor | 1000 |
4396-25-40
1.000 Stuks
100, 19€
0,100€/BIO
Op voorraad.
13106-25-18
450 Stuks
64, 31€
0,143€/Kartonnen
Op voorraad.
4401-25-24
600 Stuks
76, 71€
0,128€/Kartonnen
Op voorraad.