- Pakket
- Plastic Free
- freeshipping
1000
Kraft bakje van 350ml voor gefrituurd eten, gemaakt van karton van 10,6x7,3x4,5cm. Ook bekend als open bakje voor gebakken voedsel.
Accessoires
Koop het met
6028-1000
1.000 Stuks
31, 61€
0,032€/Graspapier
Op voorraad.
6029-1000
1.000 Stuks
31, 61€
0,032€/Graspapier
Op voorraad.
9601-100-60
6.000 Stuks
142, 78€
0,024€/Papieren
Op voorraad.
9640-100-60
6.000 Stuks
122, 83€
0,020€/Papieren
Op voorraad.
13517-50-20
1.000 Stuks
25, 91€
0,026€/Kartonnen
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 10,6x7,3x4,5cm |
| Ontwerp | MonoUso |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Bandejas de Cartón para Fritos |
| Toepassingen | Fastfood |
| Totale Capaciteit | 350 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 4,5 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Breedte | 7,3 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Grammage | 250 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 10,6 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 1000 |
Productrecensies / vraag en antwoord